Úvod Fóra Plastická chirurgie Převislé břicho

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (z celkem 7)
 • Autor
  Příspěvky
 • #742
  jana
  Registrovaný uživatel

  Dobrý den, po dětech mám převislé břicho a dost mě to trápí. Zkoušela jsem různé krémy, civčení, chodím do posilovny, ale bohužel nic nepomáhá. Zajímalo by mě, zda lze odstranit převislou kůži operací nebo jiným způsobem, popř. vyhlazení jizev rozpraskané kůže. Děkuji.

  #750
  darina
  Registrovaný uživatel

  Ahoj Jani, před rokem jsem podstoupila plastickou operaci břicha. Měla jsem stejný problém cvičení nepomohlo, tak jsem se rozhodla jít na plastickou chirurgii do Brna a jsem naprosto spokojená. Malá jizva pod břichem a kůže vypnutá jako před otěhohotněním 🙂 mohu jen doporučit.

  #753
  zita
  Registrovaný uživatel

  Ahoj Jančo, přesně jak píšeš, ten převis už se mně pěkně protiví. Jsem docela hubená, ale to co mi zůstalo z břicha se mně vůbec nelíbí, hlavně když mám jít do plavek 🙁 . Holky poraďte, nevím jestli to hned řešit plastikou.

  #754
  lenkaz
  Registrovaný uživatel

  taky mě toto téma a především abdominoplastika zajímá… po dvou dětech je břicho ošklivé. Zito, myslím, že pokud máme hodně převislé kůže, tak nic jiného než plastika nepomůže…cvičením ani dietami se kůže zpět nestáhne, zkoušela jsem snad již vše… Je tady někdo kdo má již zákrok za sebou? Jak dlouho se musí zůstat na klinice a po jak dlouhé době se můžou zvedat těžké věci ? mám fyzicky náročnou práci..

  #789
  tana
  Registrovaný uživatel

  Ahoj, před rokem jsem byla na abdominoplastice. Přesně jak Vás, trápilo mě převislé břicho, kterém jsem měla po čtyřech dětech. Dva roky jsem dřela ve fitku 3 – 4 krát týdně, břicho jsem zpevnila, ale bohužel převis zůstal. Navíc jsem měla dvě kýly, o kterých jsem nevěděla. V nemocnici jsem byla tři dny, těžké věci jsem začala dělat po 3 – 4 měsících a to stejné se cvičením. Břicho je velmi citlivé, proto se musí se vším pomalu. Jizva se nesmí rok opalovat.

  #807
  jana
  Registrovaný uživatel

  Ahoj holky, děkuji za informace ohledně abdominoplastice břicha, vidím, že se operaci nevyhnu 🙁 ještě poslední věc, jaká je cena?

  #1512
  mracek
  Registrovaný uživatel

  tana: A můžu se zeptat, zda ti po abdominoplastice zbyla nějaká jizva? nebo to není vůbec vidět?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (z celkem 7)
 • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.