Úvod Fóra Plastická chirurgie Modelace prsou vlastním tukem

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (4 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  eva a poslední změna proběhla před 3 roky, 11 měsíců.

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (z 4 celkově)
 • Autor
  Příspěvky
 • #866

  kraska
  Uživatel

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli má někdo zkušenost s modelací prsou vlastním tukem. Uvažuji totiž i o liposukci a ráda bych tak spojila dvě akce a svým tukem bych si nechala vymodelovat prsa. Nevím zda se dá dopředu zjistit kolik tuku se odsaje a docílit tak požadovaného tvaru, popř. pokud ne, tak jak se situace řeší. Děkuji.

  #871

  Jarmilka
  Uživatel

  Dobrý den, nemám s tímto typem zvětšení prsou zkušenost. Ale přijde mi to jako šetrnější metoda než se nechat vycpat silikonem. Říká se tomu autoaugmentace, ale abych nedělala chytrou, tady jsem k tomu našla užitečné info. Mají tam i poradnu, myslím, že by vám tam mohli poradit.

  #873

  julca
  Uživatel

  také nemám vlastní zkušenost, ale diskuzí už mám na toto téma teda projeto docela dost.. shrnula bych to, že se vyplatí tomu, kdo opravdu má co odsát a spojí tak dva zákroky do jednoho, za jednu cenu, jeden čas, jedno hojení. Další výhodou je, že prsa působí naprosto přirozeným dojmem a nikde není vidět ani nejde nahmatat implantát. Tento zákrok není nic pro štíhlé ženy, kde není co odsát a nevýhodou je také, že se malá část tuku postupně opět vstřebá a není možné velké zvětšení, spíš přirozenější o 1 číslo 🙂

  #875

  eva
  Uživatel

  zdravím holky, sestřenice na tomto byla. Bylo jí to doporučeno od lékaře z důvodu vysokého riziky rakoviny prsu. Měla štěstí, že měla dostatek tuku na břichu a stehnách a tím si vyřešt dvě věci najednou. Prsa vypadají velmi přirozeně.

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (z 4 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.