Úvod Fóra Plastická chirurgie Modelace prsou vlastním tukem

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (4 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  eva a poslední změna je stará 3 roky, 3 měsíce.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)
 • Autor
  Příspěvky
 • #866

  kraska
  Registrovaný uživatel

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli má někdo zkušenost s modelací prsou vlastním tukem. Uvažuji totiž i o liposukci a ráda bych tak spojila dvě akce a svým tukem bych si nechala vymodelovat prsa. Nevím zda se dá dopředu zjistit kolik tuku se odsaje a docílit tak požadovaného tvaru, popř. pokud ne, tak jak se situace řeší. Děkuji.

  #871

  Jarmilka
  Registrovaný uživatel

  Dobrý den, nemám s tímto typem zvětšení prsou zkušenost. Ale přijde mi to jako šetrnější metoda než se nechat vycpat silikonem. Říká se tomu autoaugmentace, ale abych nedělala chytrou, tady jsem k tomu našla užitečné info. Mají tam i poradnu, myslím, že by vám tam mohli poradit.

  #873

  julca
  Registrovaný uživatel

  také nemám vlastní zkušenost, ale diskuzí už mám na toto téma teda projeto docela dost.. shrnula bych to, že se vyplatí tomu, kdo opravdu má co odsát a spojí tak dva zákroky do jednoho, za jednu cenu, jeden čas, jedno hojení. Další výhodou je, že prsa působí naprosto přirozeným dojmem a nikde není vidět ani nejde nahmatat implantát. Tento zákrok není nic pro štíhlé ženy, kde není co odsát a nevýhodou je také, že se malá část tuku postupně opět vstřebá a není možné velké zvětšení, spíš přirozenější o 1 číslo :-)

  #875

  eva
  Registrovaný uživatel

  zdravím holky, sestřenice na tomto byla. Bylo jí to doporučeno od lékaře z důvodu vysokého riziky rakoviny prsu. Měla štěstí, že měla dostatek tuku na břichu a stehnách a tím si vyřešt dvě věci najednou. Prsa vypadají velmi přirozeně.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.