Úvod Fóra Plastická chirurgie Botulotoxin na vrásky

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (4 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  mracek a poslední změna je stará 2 roky, 9 měsíců.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)
 • Autor
  Příspěvky
 • #818

  fifinka
  Registrovaný uživatel

  dobrý den, zajímala by mě metoda odstranění mimických vrásek v obličeji pomocí botulotoxinu, ale chtěla bych, aby efekt byl přirozený, ne tak nápadný.. lze toto provést? jaká je cena vyhlazení vrásek v obličeji? děkuji za případné odpovědi

  #820

  renca
  Registrovaný uživatel

  ahoj Fifinko, mám dvě kamarádky, které chodí na botulotoxin. Jedna chodí pravidelně na vrásku mezi obočím, je moc spokojená. Vypadá to super, já bych nic nepoznala. Druhá kamarádka byla poprvé asi před 14 dny, měla hlubší vrásku na čele a okolo očí, výsledný efekt se začíná vybarvovat. Trochu ji spadla horní víčka, ale to by se mělo spravit. Cenu ti zjistím. pa

  #840

  verka
  Registrovaný uživatel

  jaký je vlastně rozdíl mezi botulotoxinem a výplněmi? Měla jsem vždy za to, že se jedná o to samé – prostě, že se tím vyplní vrásky? Ale asi to chápu špatně .. ?!

  #1511

  mracek
  Registrovaný uživatel

  A máte někdo zkušenosti s výplněmi kyselinou hyaluronovou? viděla jsem to teď u jedné blogerky a zaujalo mě to víc než botox :)

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.